Hudební skupina BUENO vznikla v roce 2000 a má za sebou stovky úspěšných vystoupení. Tvoří ji hudebníci se zkušenostmi z profesionálních hudebních těles, která účinkovala v ČR i v zahraničí.

Hudební skupina BUENO účinkuje na plesech, tanečních zábavách, firemních večírcích, rautech, svatbách, rodinných oslavách a dalších kulturních a společenských akcích. Vystupovat může ve společenských sálech, kulturních domech, firemních prostorách pro několik set lidí, ale také např. v menších hotelových saloncích či pod širým nebem.

Repertoár hudební skupiny BUENO je velice široký a uspokojí tak zájem posluchačů všech generací. Tvoří ho písně z oblasti pop music, disco 80. – 90. let 20. století, evergreeny, instrumentální poslechové a taneční skladby, country, dechovka.

Hudební skupina BUENO vystupuje v tomto obsazení: klávesy, zpěv, saxofon, klarinet, trubka.
V případě zájmu pořadatele je možno účinkovat v počtu tří hudebníků nebo naopak hudební skupinu o další hudebníky rozšířit. Výše honoráře závisí na počtu hudebníků a délce vystoupení. Zvuková aparatura a doprava vlastní.

Věříme, že naše nabídka přispěje k rozšíření Vašeho programu a že uspokojí požadavky při zajištění Vaší kulturní či společenské akce.

Na vzájemnou spolupráci se těší hudební skupina BUENO.